Ahooj.

Hned ráno jsme znovu navštívili vyzkoušenou The Clydesdale Inn. English breakfast a American pancakes byla skvělá volba ke snídani a protože už byla dálnice průjezdná, vydali jsme se na další cestu směrem na Holyhead (zhruba 450 km směrem na jih). Tady se pokusíme aktivovat GWFF-078.

Po cestě jsme se neopomněli zastavit u Conwy castle - středověký hrad na severním pobřeží Walesu z roku 1289, místní turistická atrakce a tak jsem se jen pokochali a pokračovali v cestě.

Conwy castle

Příjezd na Holyhead nás odzbrojil svými výhledy, chvíli jsme se museli kochat, než jsme vybrali to správné místo, kam zavrtáme anténu a pustili jsme se do vysílání. Tedy kluci do vysílání a já jsem neodolala a s foťákem jsem běhala z jednoho útesu na druhý a nevěděla jsem, co mám fotit dříve. Okolnosti nasvědčovali, že se podaří aktivovat i tuto FF, ale nakonec jsme skončili asi s 20 spojeními a přes opakované pokusy a výzvy jsme při západu slunce odjížděli do St. Martin´s, kam jedeme navštívit kamaráda Míru a budeme u něj mít pevné vysílací stanoviště.

I když se nám vysílání nepodařilo podle našich představ , místo je to nádherné.

Poznatek - racci jsou tu hladoví a skály ostré, na památku si vezu roztržené kalhoty.

Maják na Holyhead

Kochající se OK3DV

Tak kam tu anténu zavrtáme?

Povedlo se..

Správná trojka..:)

Tak kam tohle vede vážně netuším..